Fashion

Беретки — ‘must have’ модни додатоци за 2018.

Беретка! Клучен детал кој треба да го вметнете во вашите аутфити оваа есен. Изгледаат одлично и се вклопуваат во секојдневните комбинации, па со нив
во секој момент можете да изгледате префинето и гламурозно , а воедно и ќе останете стоплени во студените денови.
Ги има во секоја боја и со различни дизајни. Па еве неколку идеи како да ја искористите беретката во вашиот стајлинг.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *